KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12154117
nr 1215 4117
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad. Erotiskt motiv, 65x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 november 2018
kl 19:34:06
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)